سی سی زد وود
پارکت

10 روش نگهداری از پارکت

10 روش نگهداری از پارکت:

جهت طول عمر طولانی و حفظ زیبایی پارکت 10 روش نگهداری از پارکت به شرح ذیل میباشد:

1. تمیز کردن منظم: کف های چوبی را به طور مرتب جارو کنید یا جاروبرقی بکشید تا کثیفی و زباله هایی که می توانند سطح را خراش دهند پاک کنید.

2. از محافظ مبلمان استفاده کنید:
پدهای نمدی یا محافظ مبلمان را در زیر پایه های مبلمان قرار دهید تا از خراشیدگی و فرورفتگی روی زمین جلوگیری شود.

3. از آسیب آب جلوگیری کنید: فوراً نشت ها را پاک کنید و هنگام تمیز کردن کف چوبی از آب بیش از حد استفاده نکنید تا از تاب برداشتن، حجامت یا لکه شدن جلوگیری شود.

4. محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: از پرده ها، پرده ها یا فیلم های پنجره مسدود کننده اشعه ماوراء بنفش برای محافظت از کف چوبی در برابر آسیب خورشید و محو شدن استفاده کنید.

5. ناخن های حیوان خانگی را کوتاه کنید:
برای جلوگیری از خراشیدگی روی کف چوبی، ناخن های حیوان خانگی را کوتاه کنید.

6. فرش‌ها و تشک‌های سطحی: فرش‌ها و تشک‌ها را در مکان‌های پرتردد و ورودی‌ها قرار دهید تا ساییدگی و پارگی کف چوبی را به حداقل برسانید.

7. تعمیر و نگهداری حرفه ای: تعمیر و نگهداری حرفه ای مانند سنباده زدن، صاف کردن، یا آب بندی مجدد کفپوش های چوبی را در صورت نیاز برنامه ریزی کنید تا در طول زمان به بهترین شکل ظاهر شوند.

8. از کفش های پاشنه بلند خودداری کنید:
از پوشیدن کفش های پاشنه بلند روی کف چوبی خودداری کنید زیرا باعث ایجاد فرورفتگی و خراش می شود.

9. از محافظ های کف برای وسایل سنگین استفاده کنید: هنگام جابجایی وسایل سنگین مانند لوازم خانگی یا مبلمان، از محافظ های کف مانند لغزنده استفاده کنید تا سطح چوب خراشیده نشود.

10. از محصولات تمیز کننده مناسب استفاده کنید: از شوینده های توصیه شده کف چوب سخت استفاده کنید که برای استفاده بر روی سطوح چوبی بدون برجای گذاشتن پسماند یا ایجاد آسیب در طول زمان ایمن هستند.

با رعایت این نکات، می‌توانید پارکت چوبی خود را از آسیب در امان نگه دارید و ظاهر آن را برای سال‌های آینده حفظ کنید.

شرکت ccz :

شرکت ccz دارای یک زیر مجموعه با نام ccz parquet میباشد، که تولید 47 گونه مختلف از پارکت تمام چوب و مهندسی شده در ابعاد آزاد و استاندارد در دستور تولید آن میباشد.

همچنین، 10 روش نگهداری از پارکت فوق تجربه سالها ساخت، نصب و نگهداری از انواع پارکت تمام چوب و مهندسی شده میباشد.

پاسخی بنویسید