سی سی زد وود

رنگ چوب

رنگ چوب و بازسازی انواع چوب

رنگ چوب و بازسازی چوب در شرکت سی سی زد وود به عنوان نماینده انحصاری فروش شرکت SWM Wood  از کشور فنلاند در ایران و نماینده فروش رنگ Hemel به عنوان رنگ چوب مورد تایید انجمن بین المللی ترمو وود واقع در اروپا، به عنوان یکی از بخش های مهم در نگهداری چوب و رنگ و همینطور افزایش طول عمر چوب میباشد و این شرکت مفتخر است تا پس از سال ها تجربه متداوم در ضمیمه طراحی، نصب، رنگ چوب و اجرای انواع نما و سازه های چوبی و دارا بودن نمایندگی های معتبر و نامدار در ضمیمه های چوب و رنگ چوب بتوانیم تا خدمات از ابتدا تا تحویل نهایی کار را برای مشتریان خود داشته باشیم و رویاهای چوبی شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

در این بخش به بررسی عوامل زیر میپردازیم:

  • تعمییر و نگهداری از چوب.
  • خصوصیات رنگ و روغن.
  • مشخصات تماس.
  • انواع دسترسی به نمای خارجی ساختمان.
image


تعمییر و نگهداری از چوب

image

تعمیر و نگهداری از چوب و رنگ چوب به ویژه چوب ترمو که در معرض مستقیم نور خورشید و اشعه UV میباشد به عوامل متعددی وابسته می باشد که کلیه این امور به شرایط آب و هوایی، شرایط نگهداری چوب  در فصل های متفاوت و نوع نصب آن بستگی دارد. علاوه بر عوامل ذکر شده شرایط محیطی چوب نصب شده نیز تاثیر زیادی در انتخاب شرایط تعمیر و نگهداری چوب دارد، به عنوان مثال در کلان شهر ها به علت حضور انواع آلاینده ها و بالا بودن سرب موجود در هوا زمان رسیدگی و نگهداری چوب را تغییر داده و احتیاج به محافظ های مرتبط به خود را دارد و از طرف دیگر محیط های مختلف داخلی همچون لابی، استخر، سونا و جکوزی به علت رطوبت بالای محیطی نیاز به زیر سازی مناسب و عایق برای جلوگیری از شوره چوب و یا ایجاد ترک های ایجاد شده در آن را دارد.

بر این اساس کارشناسان این شرکت ( سی سی زد وود) پس از بررسی محیطی و شرایط موجود چوب ها بهترین پیشنهاد خود را برای تعمیر و نگهداری چوب اعلام میکنند. استفاده از روغن های چوب ترمو وود باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می گردد. همانطور که اشاره شد اشعهuv  آفتاب و باران پس از گذشت چند سال رنگ آن را به خاکستری مبدل می کند و ترک هایی در چوب نمایان شده و قسمت های فارسی بر و محل اتصال شده شروع به جدا شدن میکند .

برای جلوگیری از این مشکل شرکت سی سی زد وود از روغن های مخصوص چوب ترمو با رنگ دانه های حلال در روغن- با تنوع رنگهای چوب که فاقد هرگونه ریشه شیمیایی می باشد استفاده می کند و کلیه خدمات اجرایی در مقابل آب ، حشرات چوب خوار ،باکتری ها و پوسیدگی و رنگ ضمانت میگردد.

 

خصوصیت رنگ و روغن چوب

خصوصیات رنگ و روغن بر انواع چوب و ترمو وود :

  • انواع رنگ و روغن چوب و چوب ترمو آنتی باکتریال بوده و از رشد و نمو هرگونه باکتری و جلبک جلوگیری می کنند.
  • انواع رنگ و روغن چوب، با نفوذ به درون چوب علاوه بر جلوه رنگ طبیعی و نمایان کردن بیشتر بافت های چوب موجب ضد آب شدن چوب می گردد.
  • انواع رنگ و روغن چوب، آنتی یوی بوده و بر اثرتابش نور آفتاب آسیب نمی بیند وپوسته نمی گردد.
image

فروش انحصاری HEMEL

021-22258423 | 22258422 -021 | 021-22258421
09123540988
تهران، جردن، کوچه یزدان پناه، برج پیروز
image
image

انواع دسترسی به نمای خارجی ساختمان

روش ها

انواع دسترسی

به صورت کلی انواع دسترسی به نمای خارجی ساختمان به سه دسته تقسیم میشود.

1.دسترسی با طناب:

سیستم دسترسی با طناب ابداع شده توسط اتحادیه بین المللی ایراتا IRATA روش بسیار ایمن برای دسترسی و کار در ارتفاع که در آن برای دسترسی و استقرار در مکانهای مرتفع کاری از طناب و تجهیزات مربوطه استفاده می گردد .

تکنیک دسترسی با طناب یک روش دستیابی به نقاط مرتفع است که با استفاده از طناب و مجموعه ای از تجهیزات فردی و امکان قرار گرفتن در موقعیت های خاص را که توسط سایر روش های متداول دسترسی امکان پذیر نمی باشد فراهم می سازد .

2.دسترسی با کلایمبر:

از لحاظ ایمنی کارگران و امنیت ساختمان بهترین شیوه دسترسی به نمای خارجی ساختمان میباشد زیرا کمترین آسیب را به نمای موجود ساختمان میرساند و همچنین حداقل نقطه اتکا برای کار کارگران و استادکاران را در اختیار پیمانکار میگزارد.همچنین از لحاظ عدم دسترسی سارقین به واحدهای ساختمان این روش کار بسیار ایمنی بالا برای ساختمان و پیمانکار را دارد.لازم به ذکر است که این مجموعه در راستای 2 اصل ایمنی و امنیت این روش کار را مورد انتخاب دارد.

3.دسترسی با داربست فلزی:

این روش بهترین و سنتی ترین روش برای پیمانکار و اجرای کار با دسترسی حداکثری برای اجرای کار میباشد. عمدتا از این روش برای دسترسی در محل هایی که دارای حیاط و یا فضای امن داخل مجموعه باشد، بهره میبریم.

image
image