سی سی زد وود

رنگ

بازسازی چوب و رنگ چوب ترمو در ساختمان باروغن مخصوص و رنگ های پایه آب

image

شرکت سی سی زد وود به عنوان نماینده مستقیم فروش شرکت SWM Wood  از کشور فنلاند  و نماینده انحصاری رنگ Hemel به عنوان رنگ مورد تایید انجمن بین المللی ترمو وود واقع در اروپا مفتخر است تا پس از سال ها تجربه متداوم در ضمیمه طراحی، نصب و اجرای انواع نما و سازه های چوبی و دارا بودن نمایندگی های معتبر و نامدار در ضمیمه های متفاوت بتوانیم تا خدمات از ابتدا تا تحویل نهایی کار را برای مشتریان خود داشته باشیم و رویاهای چوبی شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

image
image

تعمیر و نگهداری چوب ترمو به عوامل متعددی وابسته می باشد که کلیه این امور به شرایط آب و هوایی، شرایط نگهداری چوب  در فصل های متفاوت و نوع نصب آن بستگی دارد. علاوه بر عوامل ذکر شده شرایط محیطی چوب نصب شده نیز تاثیر زیادی در انتخاب شرایط تعمیر و نگهداری چوب دارد، به عنوان مثال در کلان شهر ها به علت حضور انواع آلاینده ها و بالا بودن سرب موجود در هوا زمان رسیدگی و نگهداری چوب را تغییر داده و احتیاج به محافظ های مرتبط به خود را دارد و از طرف دیگر محیط های مختلف داخلی همچون لابی، استخر، سونا و جکوزی به علت رطوبت بالای محیطی نیاز به زیر سازی مناسب و عایق برای جلوگیری از شوره چوب و یا ایجاد ترک های ایجاد شده در آن را دارد.

بر این اساس کارشناسان این شرکت پس از بررسی محیطی و شرایط موجود چوب ها بهترین پیشنهاد خود را برای تعمیر و نگهداری چوب اعلام میکنند. استفاده از روغن های چوب ترمو وود باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می گردد. همانطور که اشاره شد اشعهuv  آفتاب و باران پس از گذشت چند سال رنگ آن را به خاکستری مبدل می کند و ترک هایی در چوب نمایان شده و قسمت های فارسی بر و محل اتصال شده شروع به جدا شدن میکند .

برای جلوگیری از این مشکل شرکت سی سی زد وود از روغن های مخصوص چوب ترمو با رنگ دانه های حلال در روغن- با تنوع رنگهای چوب که فاقد هرگونه ریشه شیمیایی می باشد استفاده می کند و کلیه خدمات اجرایی در مقابل آب ، حشرات چوب خوار ،باکتری ها و پوسیدگی و رنگ ضمانت میگردد

 

خصوصیات رنگ و روغن نمای چوب ترمو وود :

 • براق کننده نمای چوب ترمو آنتی باکتریال بوده و از رشد و نمو هرگونه باکتری و جلبک جلوگیری می کنند.
 • براق کننده نمای چوبی با نفوذ به درون چوب علاوه بر جلوه رنگ طبیعی و نمایان کردن بیشتر بافت های چوب موجب ضد آب شدن چوب می گردد.
 • براق کننده نمای چوبی آنتی یوی بوده و بر اثرتابش نور آفتاب آسیب نمی بیند وپوسته نمی گردد.

فروش انحصاری HEMEL

021-26291827 021-26801610 22426918 021-26291804
09123540988
تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پل پارک وی، کوچه خاکزاد
مازندران،‌ساری،خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان مازیار

دسترسی به نمای خارجی ساختمان

روش ها

سیستم دسترسی با طناب ابداع شده توسط اتحادیه بین المللی ایراتا IRATA روش بسیار ایمن برای دسترسی و کار در ارتفاع که در آن برای دسترسی و استقرار در مکانهای مرتفع کاری از طناب و تجهیزات مربوطه استفاده می گردد .

تکنیک دسترسی با طناب یک روش دستیابی به نقاط مرتفع است که با استفاده از طناب و مجموعه ای از تجهیزات فردی و امکان قرار گرفتن در موقعیت های خاص را که توسط سایر روش های متداول دسترسی امکان پذیر نمی باشد فراهم می سازد .

همچنین برای دسترسی به نمای ساختمان از 2 روش بالا بر  ( کلایمر) و داربست نیز استفاده می شود که با توجه به شرایط محیطی نوع دسترسی به نمای ساختمان انتخاب می گردد.

مزایای تکنیک دسترسی با طناب در ارتفاع :

 • کار در مکان هایی که به لحاظ نوع طراحی امکان استفاده از داربست ،کلایمر و ... نباشد .
 • دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس و دشوار جمع آوری کردن وسایل کار در ارتفاع در پایان هر شیفت کاری .
 • کاهش هزینه و زمان اجرای کار نسبت به به داربست و کلایمر .
 • عدم آسیب رسانی به سطح کار فاقد هرگونه آلودگی صوتی به هنگام تجهیز کارگاه .
 • جلوگیری از آسیب دیدن نما به هنگام نصب تجهیزات و پروسه اجرا .
 • داشتن حداقل سد معبر در محیط (نسبت به داربست و کلایمر) و پیشگیری از ترافیک و مزاحمت ساکنین .
 • ایمنی بسیار بالا .
 • راندمان کاری بالا .

این صنعت مورد تائید و به ثبت رسیده در کمیسیون قوانین ایمنی و کار و نجات میباشد .

image