سی سی زد وود

پارکت

جنس چوب استفاده شده در پارکت چوبی براساس عوامل مختلف تعیین میشود . برای پارکت چوبی عموما از چوب هایی مانند چوب درخت راش، چوب درخت بلوط، چوب درخت گردو، چوب درخت افرا، چوب درخت زبان گنجشک استفاده میشود . پارکت های چوبی همگی از چوب طبیعی ساخته میشوند و به دلیل استفاده از چوب طبیعی دامنه انتخاب گسترده ای را با قیمت، کیفیت مختلف و سایز باز برای علاقمندان به ارمغان می آورد.  پارکت ها در سیستم های قدیمی تر عموما شامل قطعات متعددی بودند که حتما با چسب به یکدیگر و کف متصل میشدند اما با بررسی ها و آزمایشات سال های اخیر شرکت سی سی زد وود انحصارا با اختراع ثبت شده پارکت ها به صورت "کلیک ادد" در یکدیگر قفل میشوند.

پارکت های چوب سی سی زد بدلیل دوام و ثبات ابعاد آن در بازار منحصر بفرد است. این پارکت های سه لایه شامل سه لایه همپوشانی شده است که هرکدام از چوب های واقعی ساخته شده اند و موجب تقویت لایه های دیگر میشود.

تخته ها به واسطه سیستم فاق-نوار-فاق که با نام "کلیک ادد" بهم متصل می شوند. همچنین تمامی محصولات پارکت و رنگ پارکت این شرکت دارای ضمانت 2 ساله می باشد.

image

مزایای استفاده از پارکت چوبی

استفاده از این نوع پارکت از رشد قارچ و کپک در کف منزل جلوگیری میکند .

در مقابل عواملی مانند اشعه های UV، فشار و ساییدگی و حتی بحث های حرارتی مانند حرارت  ته سیگار نیز دارای مقاومت نسبی هستند. به دلیل مقاومت حرارتی پایین نیز یکی از گزینه های مناسب برای استفاده از کف هستند که با عث صرفه جویی در هزینه ها میشود

تماس بگیرید

021-26291827
021-26801610
021-22426918
021-26291804
09123540988
تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پل پارک وی، کوچه خاکزاد
پارکت چوبی بهترین گزینه برای انتخاب کفپوش است زیرا قیمت آن با توجه به کیفیت و طول عمر بالایی که دارد مقرون بصرفه می باشد. به دلیل استفاده از چوب در ساخت این محصول، سال ها می توان با خیالی آسوده از آن در مکان های مختلف استفاده نمود. قیمت آن ها متری حساب می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

ویژگیهای متمایز پارکتهای سی سی زد وود

استفاده از مرغوبترین مواد

تمام پارکت های چند لایه (مهندسی شده/Engineered Board)شرکت "سی سی زد وود" بصورت یک لایه چوب بلوط فنلاندی(و یا گردو، راش و...) بر روی یک قطعه چند لایه ( Plywood) از نوع مقاوم در برابر آب (WBP-Water Boiled Proof) ساخته میشوند. شرکت "سی سی زد وود" تنها از چوب چند لایی از درخت غوشه (Birch) استفاده می نمایند که بهترین و مرغوب ترین نوع چوب چند لایی به حساب می آید.

تنوع بی نظیر در اندازه

این پارکت ها در دو ضخامت 20 میلیمتر با رویه 5.5 میلیمتر و 15میلیمتر با رویه 3.5میلیمتر تولید میشوند. شرکت سی سی زد وود توانایی تولید این پارکت ها را در "ابعاد آزاد" دارد که بنا به خواست و سلیقه کارفرما تولید می شوند.

کیفیت و ماندگاری

تمامی پارکت های کلیک ادد تولیدی شرکت سی سی زد وود و رنگ مربوط به آن دارای 2 سال گارانتی می باشد.

پوشش رنگ گیاهی

این نوع پوشش، از رنگ HEMEL دارای مجوز بهداشت و درمان ارائه می شود که علاوه بر طبیعی بودن ماده( برعکس لاک که پوششی کاملا شیمیایی است) ظاهر و شخصیت طبیعی چوب را حفظ می کند.

حس و لمس بافت طبیعی چوب

رنگ گیاهی HEMEL به دلیل نفوذ به لایه های چوب، هیچگونه لایه اضافی بر روی چوب ایجاد نمی کند که در نتیجه امکان تماس با چوب را ایجاد می نماید.( برعکس لاک که در واقع تماس دست یا پا با لایه محافظ لاک انجام می شود نه با خود چوب) همچنین درصورت آسیب دیدن پارکت امکان تعمیر و بازسازی نقطه ای را امکانپذیر می کند.

قابلیت نصب بر روی گرمایش از کف

تمام پارکتهای چند لایه بلوط این شرکت، بر روی یک "چند لایی" نصب می شوند.به دلیل رسانایی گرمایشی بالای چوب بلوط و همچنین غوشه این پارکتها برای نصب برروی گرمایش از کف ، کاملا مناسب میباشند.

image
image
معمولا در فناوری ساخت پارکت چند لایه، لایه های زیرین به جهت انعطاف و تطابق با محیط بوسیله چوب های نرم مانند کاج ساخته میشود و لایه اصلی از چوب های سخت و دکوراتیو مانند بلوط،گردو،ونگه و ... تولید میگردد. از لحاظ فنی هر چوبی در لایه رو دارای درجه ای مقاومت و سختی است و این بدان معنی است علاوه بر تفاوت رنگ و طرح در پارکت های چند لایه میزان مقاومت لایه اصلی نیز متفاوت است . بطور نمونه درجه سختی چوب های ذیل عنوان میگردد :

Canadian Maple = 47 MPA

Doussies : 41 MPA

Jatoba = 71 MPA

Merbau = 48 MPA

Wenge = 61 MPA