سی سی زد وود
پارکت

پارکت

جنس چوب استفاده شده در پارکت چوبی براساس عوامل مختلف تعیین میشود . برای پارکت چوبی عموما از چوب هایی مانند چوب درخت راش، چوب درخت بلوط، چوب درخت گردو، چوب درخت افرا، چوب درخت زبان گنجشک استفاده میشود .

پارکت های چوبی همگی از چوب طبیعی ساخته میشوند و به دلیل استفاده از چوب طبیعی دامنه انتخاب گسترده ای را با قیمت، کیفیت مختلف و سایز باز برای علاقمندان به ارمغان می آورد.

در سیستم های قدیمی تر پارکت ها عموما شامل قطعات متعددی بودند که حتما با چسب به یکدیگر و کف متصل میشدند اما با بررسی ها و آزمایشات سال های اخیر شرکت سی سی زد وود انحصارا با اختراع ثبت شده پارکت ها به صورت "کلیک ادد" در یکدیگر قفل میشوند.

پارکت های تمام چوب سی سی زد بدلیل دوام و ثبات ابعاد آن در بازار منحصر بفرد است. این پارکت های سه لایه همپوشانی شده است که هرکدام از چوب ساخته شده اند که موجب تقویت لایه های دیگر میشود.

هر یک از تخته ها به واسطه سیستم فاق-نوار-فاق که با نام "کلیک ادد" بهم متصل می شوند.

همچنین تمامی محصولات پارکت و رنگ پارکت این شرکت دارای ضمانت 5 ساله می باشد.

image

بلوط کانادایی ابعاد آزاد- شهرک غرب، ایران زمین، کوچه آبان

image

تماس بگیرید

021-22258421
021-22258422
021-22258423
09123540988
تهران، جردن، کوچه یزدان پناه، برج پیروز

مزایای استفاده از پارکت چوبی

استفاده از این نوع پارکت از رشد قارچ و کپک در کف منزل جلوگیری میکند .

در مقابل عواملی مانند اشعه های UV، فشار و ساییدگی و حتی بحث های حرارتی مانند حرارت  ته سیگار نیز دارای مقاومت نسبی هستند. به دلیل مقاومت حرارتی پایین نیز یکی از گزینه های مناسب برای استفاده از کف هستند که با عث صرفه جویی در هزینه ها میشود

ویژگیهای متمایز پارکتهای سی سی زد وود

استفاده از مرغوبترین مواد

تمام پارکت های چند لایه (مهندسی شده/Engineered Board)شرکت "سی سی زد وود" بصورت یک لایه چوب بلوط فنلاندی(و یا گردو، راش و...) بر روی یک قطعه چند لایه ( Plywood) از نوع مقاوم در برابر آب (WBP-Water Boiled Proof) ساخته میشوند. شرکت "سی سی زد وود" تنها از چوب چند لایی از درخت غوشه (Birch) استفاده می نمایند که بهترین و مرغوب ترین نوع چوب چند لایی به حساب می آید.

تنوع بی نظیر در اندازه

این پارکت ها در دو ضخامت 20 میلیمتر با رویه 5.5 میلیمتر و 15میلیمتر با رویه 3.5میلیمتر تولید میشوند. شرکت سی سی زد وود توانایی تولید این پارکت ها را در "ابعاد آزاد" دارد که بنا به خواست و سلیقه کارفرما تولید می شوند.

کیفیت و ماندگاری

تمامی پارکت های کلیک ادد تولیدی شرکت سی سی زد وود و رنگ مربوط به آن دارای 2 سال گارانتی می باشد.

پوشش رنگ گیاهی

این نوع پوشش، از رنگ HEMEL دارای مجوز بهداشت و درمان ارائه می شود که علاوه بر طبیعی بودن ماده( برعکس لاک که پوششی کاملا شیمیایی است) ظاهر و شخصیت طبیعی چوب را حفظ می کند.

حس و لمس بافت طبیعی چوب

رنگ گیاهی HEMEL به دلیل نفوذ به لایه های چوب، هیچگونه لایه اضافی بر روی چوب ایجاد نمی کند که در نتیجه امکان تماس با چوب را ایجاد می نماید.( برعکس لاک که در واقع تماس دست یا پا با لایه محافظ لاک انجام می شود نه با خود چوب) همچنین درصورت آسیب دیدن پارکت امکان تعمیر و بازسازی نقطه ای را امکانپذیر می کند.

قابلیت نصب بر روی گرمایش از کف

تمام پارکتهای چند لایه بلوط این شرکت، بر روی یک "چند لایی" نصب می شوند.به دلیل رسانایی گرمایشی بالای چوب بلوط و همچنین غوشه این پارکتها برای نصب برروی گرمایش از کف ، کاملا مناسب میباشند.

image

بلوط کانادایی ابعاد آزاد- شهرک غرب، ایران زمین، کوچه آبان

پارکت چوبی بهترین گزینه برای انتخاب کفپوش است زیرا قیمت آن با توجه به کیفیت و طول عمر بالایی که دارد مقرون بصرفه می باشد. به دلیل استفاده از چوب در ساخت این محصول، سال ها می توان با خیالی آسوده از آن در مکان های مختلف استفاده نمود. قیمت آن ها متری حساب می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با <a href="https://cczwood.com/contact/">ما تماس بگیرید.</a>
معمولا در فناوری ساخت پارکت چند لایه، لایه های زیرین به جهت انعطاف و تطابق با محیط بوسیله چوب های نرم مانند کاج ساخته میشود و لایه اصلی از چوب های سخت و دکوراتیو مانند <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Oak">بلوط</a>،<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_Walnut_Tree">گردو</a>،ونگه و ... تولید میگردد. از لحاظ فنی هر چوبی در لایه رو دارای درجه ای مقاومت و سختی است و این بدان معنی است علاوه بر تفاوت <a href="https://www.pavimentieparquet.com/en/wood-flooring-colors/">رنگ</a> و طرح در پارکت های چند لایه میزان مقاومت لایه اصلی نیز متفاوت است . بطور نمونه درجه سختی چوب های ذیل عنوان میگردد :

نمونه کارهای انجام شده